Лізинг вантажної техніки

Лізінг вантажної техніки –  передбачає одержання у розпорядження та використання рухомого майна до виплати його повної вартості. Завдяки лізингу вантажної техніки  Ви зможете більш раціонально розпоряджатися оборотними коштами підприємства. Лізингова угода є сучасним інвестиційним інструментом для швидкого вибору та  використання вантажівок або напівпричепів .

Основними перевагами лізингу вантажної техніки є

 • Заощадження коштів на купівлі нової вантажної техніки;
 • Мінімізація оборотних коштів за рахунок незначного першого внеску;
 • Зручна часткова виплата за використання рухомого майна;
 • Зменшення бази для нарахування податків на прибуток, за рахунок нарахування амортизації за використання транспортних засобів;

Процес отримання вантажної техніки в лізинг передбачає вибір вантажного автомобіля або напівпричепа, укладення угоди з Лізингодавцем, оплата авансової частини та отримання вантажної техніки у лізингове використання.

Для того, щоб укладання угоди фінансового лізингу відбувалося у відповідності до вимог чинного законодавства України, а якість вантажної техніки перевершило всі сподівання, обирати вантажівку в лізинг варто тільки у перевірених Лізингодавців.

Купити не дорого вантажну техніку в лізинг в Україні

Компанія Matsko Truck Центр пропонує лізинг мультибрендової вантажної техніки . В нашому арсеналі парк вживаних та нових вантажівок та напівпричепів в лізинг, консалтинговий супровід, гнучка система знижок та оперативна доставка вантажної техніки в будь-яку точку країни.

Фінансовий лізинг вантажної техніки від Matsko Truck Центр відкриває наступні можливості:

 • Термін угоди на використання вантажної техніки від 1 до 5 років.
 • Зручні умови проведення першого авансового платежу в розмірі від 30% від вартості вантажного автомобіля.
 • Звільнення Лізингоодержувача від підписання актів застави, страхування, купівлі-продажу та інших документів.
 • Значні витрати по реєстрації та страхуванню транспортного засобу несе Matsko Truck Центр, який надає Лізингоодержувачу розстрочку на період дії лізингової угоди.
 • Подорожчання транспортних засобів складає до 15% на рік, що робить транспортний лізинг пріоритетним напрямком оптимізації фінансів підприємства.
 • 100% прозорість кожного лізингового платежу.
 • Відсутність «прихованих» комісій.
 • Можливість дострокової оплати повної вартості лізингу з отриманням права власності на транспортний засіб.

Основним завданням компанії Matsko Truck Центр є надання широкого вибору сертифікованої та високоякісної вантажної техніки  Саме тому, кожна вантажна техніка перед продажем та лізингом проходить ретельну комп’ютерну діагностику, яка підтверджує відмінний стан кожної вантажівки або напівпричепа.

З метою покращення сервісу у обслуговуванні клієнтів,  парк сертифікованих вживаних та нових вантажних автомобілів постійно збільшується, що дозволяє швидко та з доставкою отримати свою «ідеальну» вантажівку в лізинг.

Купити вантажну техніку в лізинг DAF, SCANIA, VOLVO, MERCEDES – BENZ, RENAULT, MAN, та напівпричепи SCHMITZ, KASSBOHRER, VAN HOLL, SCHWARZMULLER, WIELTON, KRONE, MEGA, KOGEL. Ви можете просто зараз. Для цього Вам достатньо лише зв’язатися з нами за номером: +38(067) 70 70 540, +38(096) 83 91 698, +38(098) 62 29 949 В залежності від особливостей Вашого бізнесу, експерти Matsko Truck Центр порекомендують оптимальний вид вантажівки, яка стане ефективним інструментом для збільшення прибутків та стрімкого розвитку Вашого підприємства.