Оренда з правом викупу

Оренда з правом викупу вантажної техніки – це сучасний спосіб для швидкого отримання авто у використання без зайвих затрат. Особливістю даної послуги є можливість миттєвого використання будь-якої вантажної техніки на протязі орендованого періоду з правом її подальшого викупу. Завдяки можливості «перевірити» вантажівку з практичної точки зору та зорієнтувати техніку на реалізацію поточних завдань комерційної діяльності підприємства дана послуга надалі залишається на піку популярності, як в Україна, так і в країнах ЄС.

Основними перевагами оренди з правом викупу вантажної техніки є:

 • Першочергове право на викуп обраної вантажівки;
 • Покращення ефективності реалізації підприємницької діяльності;

Правильно обрана вантажна техніка дозволяє в рази покращити реалізацію поточної діяльності підприємства. Крім того, розширення парку комерційних авто забезпечує прискорення робочого процесу і, як результат, зміцнення бізнес-позицій.

 • Особисте випробовування вантажівки на дорогах;

Купівля вантажівки в рамках оренди дозволяє не тільки протестувати техніку на дорогах, але й визначити наскільки дана модель підходить для реалізації бізнес завдань.

 • Повна оцінка технічних характеристик вантажівки перед її викупом;
 • Відсутність важких та довготривалих процедур оформлення оренди;
  • Для того, щоб оформити оренду на обрану вантажівку з правом викупу достатньо тільки пред’явити посвідчення особи та водійські права.
 • Значна економія часу та коштів підприємства.

Додатковою перевагою оренди з правом викупу вантажівки є наявність не тільки повністю заправленого баку та проходження повного технічного огляду з документальним підтвердженням, але й страхування вантажівки по системі ОСАЦВ . Як результат, дана послуга дозволяє отримати вантажівку або напівпричіп в оренду у відмінному стані та без зайвих затрат. Крім того, оформлення оренди з правом викупу передбачає бронювання необхідної автівки з миттєвим отриманням її у використання. Після погодження графіку погашення вартості вантажівки, договір оренди набуває юридичної чинності.

Для того, щоб оформлення договору оренди на використання вантажної техніки відбулося швидко та правильно, а парк сучасних авто задовольнив найвибагливіші потреби, обирати авто для бізнесу варто тільки в перевірених компанії-продавців.

Замовити оренду з правом викупу вантажівки в Україні

Компанія «Matsko Truck Centre» пропонує послугу оренди з правом викупу вантажної техніки від провідних європейських брендів. В нашому арсеналі найбільший парк вантажної техніки, сучасні системи комп’ютерної діагностики та команда досвідчених експертів завдяки яким процес оформлення оренди не займе багато часу.

Процес оформлення оренди з правом викупу вантажної техніки від «Matsko Truck Centre» передбачає:

 • Вибір потрібної вантажівки;

Оренда «правильної» вантажної техніки починається з вибору оптимальної моделі. В залежності від специфіки Вашої діяльності кваліфіковані експерти «Matsko Truck Centre» порекомендують кращий варіант вантажної техніки.

 • Точний розрахунок вартості викупу вантажної техніки;

Під час проведення розрахунку Орендар отримує повну інформацію щодо всіх витрат, які є врахованими в загальній сумі та передбачають особливості типу авто, витрати на амортизацію, а також експлуатаційні витрати. Тарифікація на авто з правом викупу також включає в себе витрати на технічне обслуговування та страхування. Загалом, виплата оренди з правом викупу – це орендна плата + викупна ціна транспортного засобу.

 • Проведення оформлення договору оренди;

В момент заключення договору оренди на вантажну техніку з правом викупу Орендар самостійно визначає зручні для себе дати для погашення заборгованості. Оренда на авто надається на пів року, рік або на два роки.

 • Після оформлення орендної документації Орендар має право забирати вантажну техніку у поточне використання.

Процес оформлення оренди на вантажну техніку передбачає дотримання наступних умов:

 • Надання документації, яка засвідчує особу та водійські права;
 • Вікові обмеження: від 21 року
 • Водійській стаж: від 2 років;
 • Вантажна техніка в оренду з правом викупу від «Matsko Truck Centre» надається на термін до двох років при умові внеску у розмірі 50% від вартості транспортного засобу. Формування графіку виплат реалізується шляхом ділення суми на рівні частини.
 • Можливість вибору іншої вантажної техніки та її заміни в межах діючого договору оренди.
 • Укладання договору оренди на конкретний транспортний засіб передбачає зміну об’єкта угоди, що дозволяє обрати більш оптимальну модель вантажівки в залежності від потреб Вашого бізнесу. Зміна машини відбувається з перерахунком всіх платежів.

Для того, щоб під час експлуатації орендованої вантажної техніки не виникло непередбачуваних ситуацій важливо дотримуватися наступних правил:

 • Своєчасно проводити орендну плату за використання вантажної техніки в повному обсязі. Орендар має право на дострокове погашення орендної плати без обмежень або санкцій. У випадку несвоєчасної оплати умов оренди, «Matsko Truck Centre» має право вилучити транспортний засіб.
 • До моменту повного викупу вантажної техніки, авто або напівпричіп є власністю «Matsko Truck Centre». Таким чином, всі дії відносно експлуатації вантажівки необхідно узгоджувати з працівниками «Matsko Truck Centre». Це може бути, як фарбування вантажівки, так і зміна двигуна, кузова або ходової частини транспортного засобу.

Оренда з правом викупу вантажної техніки від Matsko Truck Centre – це вигідне та доступне капіталовкладення

Компанія «Matsko Truck Centre» – це провідний постачальник вантажівок та напівпричепів в Україні від провідних європейських брендів. З метою покращення сервісу в обслуговуванні, на сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам нову послугу «Оренда з правом викупу вантажної техніки». Результатом запровадження нової послуги є можливість для кожного нашого Клієнта не тільки насолодитися всіма перевагами якісного авто, але й у зручному для себе форматі сплачувати частинами вартість вантажівки з подальшим її викупом. Відмінний стан вантажівки в оренду підтверджують сучасні системи комп’ютерної діагностики.

Швидко купити вантажівку в оренду з правом викупу Ви можете просто зараз. В залежності від особливостей діяльності Вашого підприємства фахівці «Matsko Truck Centre» порекомендують оптимальний варіант вантажівки для покращення бізнес позицій вашого підприємства.

Відвідати парк автомобілів у Львові та оформити оренду з правом викупу на вантажівку Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії за номером: (067) 70 70 540,  (096) 83 91 698,  (098) 62 29 949

Довіряйте кращим ,працюйте на кращій техніці від  «Matsko Truck Centre» зі Львова.