Продаж вантажівок та напівпричепів

Вантажний автомобіль – це спеціалізована вантажна техніка, основним завданням якої є реалізація комерційної діяльності підприємства з питань перевезень вантажів. Завдяки зручному, швидкому та безпечному транспортуванню товарів різного цільового призначення, вантажні автомобілі широко використовуються, як у будівельній та сільськогосподарській галузі, так і у фармацевтичній, побутовій або нафтопереробній сфері. Особливістю кожної вантажної техніки є не тільки іі місткість, але й виготовлення з спеціалізованих, надміцних матеріалів, що дозволяє перевезення товарів з підвищеним рівнем небезпечності. В залежності від цільового призначення перевезень варто обирати «правильну» вантажну техніку.

Розрізняють наступні види вантажних автомобілів:

За типом кузова

Бортові
Самоскиди
Криті
Автоцистерни
Контейнерні
 Бетономішалки
 Тягачі
 Авторефрижератори
 Автовози

Основним завданням кожної вантажної техніки є полегшення, прискорення та мінімізація витрат процесу перевезень. Саме тому крім вибору оптимального варіанту ваговозу особливу увагу слід приділити напівпричепам.

Напівпричіп — це вид причепу з спеціалізованим сідловин тягачем, який широко використовується для перевезень вантажів по всім типам доріг. Особливістю напівпричепа є його місткість, відмінна фіксація та рівномірне розміщення ваги між колесами тягача та колесами напівпричепа.

Головною перевагою використання напівпричепів у процесі реалізації комерційної діяльності є мінімізація собівартості перевезень. Завдяки можливості додатково розмістити кількісно більше вантажу, досягається зменшення кількості рейсів, а також економія часу, палива та амортизаційних витрат. Як результат, використання напівпричепів є оптимальним рішенням для підвищення продуктивності поточної діяльності підприємства.

Розрізняють наступні види напівпричепів:

Бортові напівпричепи

Бортові напівпричепи є оптимальним вибором для  перевезень додаткового вантажу та широко використовуються для зручного транспортування будівельних матеріалів.

Тентові напівпричепи

Напівпричепи тентового типу є представленими у вигляді простої конструкції, яка складається з каркасу та кузова, які є покритими синтетичним тентом. Для зручного розвантаження вантажів, тент піднімається з усіх сторін.

Рефрижератори

Рефрижератори – це спеціалізоване обладнання, яке широко використовується для перевезень продуктів харчування медикаментів, квітів або рослин. Особливістю рефрижераторів є наявність спеціалізованої камери з регульованим температурним режимом. Як результат, даний тип напівпричепу підходить, як для перевезень, так і для зберігання продукції.

Автоцистерни

Автоцистерни варто обирати для транспортування великих партій рідини.

Для того, щоб вантажівка або напівпричіп якісно полегшили та прискорили реалізацію підприємницької діяльності їх купувати варто тільки у перевірених компаній-продавців. Знайти найбільший парк мультибрендової вантажної техніки в Україні та купити сертифіковану вантажівку або напівпричепи Ви зможете, звернувшись до менеджерів компанії Matsko Truck Центр.

Купити вантажівки та напівпричепи в Україні

Компанія Matsko Truck Центр – це сертифікований продаж вантажівок та напівпричепів від кращих європейських брендів. Завдяки співпраці з провідними заводами Німеччини та інших країн ЄС нам вдалося представити найбільший парк нової та вживаної вантажної техніки для швидких перевезень товарів різного цільового призначення. Це може бути, як нова та вживана вантажна техніка DAF, SCANIA, VOLVO, MERCEDES – BENZ, RENAULT, MAN, та напівпричепи SCHMITZ, KASSBOHRER, VAN HOLL, SCHWARZMULLER, WIELTON, KRONE, MEGA, KOGEL.

Для того, щоб надати кожному клієнту відмінний сервіс у обслуговуванні в процесі продажу вантажівок та напівпричепів ми надаємо детальний консалтинговий супровід та допомагаємо у виборі оптимальної вантажної техніки. Як результат, купівля вантажних автомобілів та напівпричепів від компанії Matsko Truck Центр – це завжди швидко, професійно та з гарантією якості.

Відвідати наш парк вантажної техніки та купити сертифіковану вантажівку та напівпричіп Ви зможете у будь-який зручний для Вас час. Для уточнення наявності конкретної вантажної техніки звертайтеся за номером +38(067) 70 70 540, +38(096) 83 91 698, +38(098) 62 29 949.

Компанія Мацько Трак Центр – це вдалий вибір для того, щоб купити вантажівку та напівпричепи не дорого та з гарантією якості.