Якість вантажівок

Якість вантажної техніки – це відповідність вантажівок, причепів та напівпричепів вимогам чинного Законодавства України з питань експлуатації, обслуговування та ремонту конкретної одиниці вантажної техніки. Завдяки точно встановленим технічним характеристикам вантажівки визначається іі фактична відповідність встановленим критеріям якості.
Для визначення технічних характеристик вантажної техніки проводиться комп’ютерна діагностика, яка підтверджує відмінний стан та експлуатаційну безпечністьвантажних автомобілів.
Відповідність вантажівки або напівпричепа встановленим стандартам якості визначається з врахуванням:
  • Індивідуальних характеристики вантажної техніки;
  • Особливостей використання та зберігання;
  • Цільового призначення вантажного автомобіля;
Для того, щоб придбана вантажна техніка мала документальне підтвердження міжнародним стандартам якості та була справним помічником у вирішенні завдань підприємницької діяльності іі купувати варто тільки в перевірених Компаній-Продавців

Замовити якісну вантажну техніку в Україні

Компанія Мацько Трак Центр пропонує широкий вибір вантажної техніки від кращих фірм-виробників з документальним підтвердженням відмінного стану вантажівки або напівпричепа. Завдяки високоякісному комп’ютерному обладнанню, кожен вантажний автомобіль проходить точну комп’ютерну діагностику технічного стану системи та її комплектуючих елементів. Як результат, придбана вантажна техніка відповідає всім міжнародним стандартам якості, є безпечною у використанні та експлуатаційно довговічною.
Для підвищення рівня сервісу у обслуговуванні Наших Клієнтів ми пропонуємо не тільки купівлю вантажної техніки, але й оренду з правом викупу та лізинг вантажної техніки для таких вантажних автомобілів, як DAF, SCANIA, VOLVO, MERCEDES – BENZ, RENAULT, MAN, та напівпричепи SCHMITZ, KASSBOHRER, VAN HOLL, SCHWARZMULLER, WIELTON, KRONE, MEGA, KOGEL.
В нашому арсеналі високоякісна, сертифікована вантажна техніка, новітні методики швидкої діагностики, сервісний супровід та консалтингова підтримка оренди/продажу, завдяки яким вантажівки від Мацько Трак Центр стануть рентабельним та довговічним капіталовкладенням.
Замовити якісну вантажівку або оформити лізинг на вантажну техніку Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з кваліфікованими експертами Мацько Трак Центр.
Компанія Мацько Трак Центр – це гарантована якість вантажної техніки та тільки доступні ціни.