Про компанію

Мацько Трак Центр – це провідний постачальник нових та вживаних вантажівок, а також напівпричепів провідних європейських брендів. Завдяки багаторічному досвіду роботи та співпраці з кращими фірмами-виробниками нам вдалося представити парк вантажівок SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES – BENZ, RENAULT, MAN, а також напівпричепи відомих європейських брендів  SCHMITZ, KASSBOHRER, VAN HOLL, SCHWARZMULLER, WIELTON, KRONE, MEGA, KOGEL.

Історія виникнення компанії розпочалася у квітні 1997 року із створення виробничо-торгівельної компанії «МОЯ», яка займалася виробництвом та гуртовою реалізацією побутової хімії та засобів особистої гігієни. У зв’язку з швидким розвитком товарообігу та великою кількістю перевезень, в грудні 2000 року було прийнято рішення про створення  окремого транспортного підрозділу підприємства «МОЯ-Транс» для швидких перевезень ВТК «МОЯ». Динамічний розвиток підприємства та збільшення кількості автомобілів ДАФ з двох до п’яти стали причиною початку здійснення міжнародних транспортних перевезень.

Наступним етапом розвитку компанії «МОЯ» стало рішення про трансформацію підприємства «МОЯ-Транс» в основний підрозділ по продажу вживаної техніки. Запозичення зарубіжного досвіду роботи та співпраця з провідними закордонними заводами стали запорукою стрімкого зростання рівнів продажів. Вже в 2004 році підприємством було успішно продано понад 60 одиниць техніки . Крім того, підприємством було створено власну сервісно-ремонтну базу. Завдяки європейським підходам з питань організації перевезень та високим рівням продажів вживаних вантажівок, компанією зацікавилися іноземні інвестори. Вже у 2008 році було укладено дилерську угоду із заводом по виготовленню вантажівок ДАФ (Нідерланди), транспортний підрозділ «МОЯ-Транс» було перейменований на «Е Ван Вайк і МОЯ Логістик» а відділ з продажу вантажівок «МОЯ-Транс» на Тзов «Мацько Трак Сервіс».

Стратегічним напрямком діяльності компанії Мацько Трак Сервіс став продаж не тільки вживаних автомобілів, але й нових вантажівок. Крім того, з 2012 року у місті Львів було відкрито авторизований дилерський центр з питань гарантійного ремонту вантажівок ДАФ.

2017 рік – це 5 успішних років діяльності та запровадження якісно нового обслуговування клієнтів з України . На святкуванні ювілею були присутніми 220 компаній-партнерів та гості з України та Закордону. З моменту заснування підприємства чисельність працівників збільшилася з 7 до 40 фахівців, які щорічно підвищують рівень своєї кваліфікації в країнах ЄС. Завдяки співпраці з кращими західними заводами-виробниками вже сьогодні налагоджено безперебійне постачання нових та вживаних вантажівок та запасних частин для мультибрендової техніки.

У 2017 році в зв’язку з динамічним розвитком підприємства та  зростанням попиту на вживану техніку різних виробників на основі «Мацько Трак Сервіс» було створено нове підприємство «Мацько Трак Центр», який здійснює продаж та лізинг вживаних вантажівок та напівпричепів будь-яких моделей. Крім того, вже сьогодні придбана та облаштована окрема локація у місті Львів, де завжди в наявності парк вживаної та нової вантажної техніки.

Пріоритетним напрямком діяльності «Мацько Трак Центр» є не тільки збільшення  спектру вантажівок, але й покращення рівнів сервісу у обслуговування кожного клієнта.

На сьогодні, компанія  «Мацько Трак Центр» пропонує найширший вибір вантажівок та напівпричепів в Україні, зручні умови лізингу вантажної техніки, оренду з правом викупу та професійний ремонт мультибрендової техніки. В рамках реалізації стратегії розвитку підприємства ми плануємо не тільки збільшення кількості вантажівок для оренди та продажу, але й розширення спектру послуг підприємства. Для цього вже сьогодні укладаються нові угоди з партнерами компанії, залучаються до процесу обслуговування клієнтів кваліфіковані закордонні експерти та планується відкриття нових представництв підприємства в Україні та в країнах ЄС.

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся якісною вантажною технікою разом з командою «Мацько Трак Центр».